Práce z domova pro seniory

Chceš pracovat jako operátor chatu?

Práce na dálku pro seniory z domova

Práce z domova pro seniory může být skvělým způsobem, jak si doplnit příjem v důchodu. Ať už si chcete přivydělat trochu peněz, nebo si chcete najít práci na částečný úvazek, existuje mnoho pracovních míst, která přijímají důchodce a umožňují práci z domova. Práce z domova je ve skutečnosti stále populárnější jako alternativa k tradičnímu zaměstnání v kanceláři od 9 do 5 hodin; zejména pokud máte rušný život a nemáte čas nebo prostředky na dojíždění.

I když některá zaměstnání pro seniory vyžadují vysokoškolské vzdělání, většina možností, které na této stránce popisujeme, vyžaduje pouze minimální kvalifikaci. Pokud jste hledali základní pracovní příležitosti z domova, už nehledejte! 

Okamžitě se přihlaste o práci z domova zde!

Probereme několik otázek, které mohou vyvstat v souvislosti s prací pro seniory z domova.

Práce na dálku může být pro seniory skvělá

Senioři mají často pokryté své finanční závazky, jako je hypotéka nebo nájem a účty. To však neznamená, že byste měli celý den sedět doma a nic nedělat. A nejste jediní senioři, kteří takto uvažují. Americký Úřad pro sčítání lidu uvedl, že před několika lety bylo v USA 4,6 milionu mužů a 3,7 milionu žen v pracovním procesu, kterým bylo více než 65 let. Celkem 5,3 milionu pracovníků na plný úvazek bylo starších 65 let. 

Skutečnost, že jako důchodce nemáte přímou potřebu pracovat, vám usnadňuje výběr práce, která vás baví, a umožňuje vám nastavit si vlastní pracovní dobu. Není třeba vycházet z domu, protože práci doma lze vykonávat téměř odkudkoli, kde je připojení k internetu a počítač. Kromě toho se nemusíte obávat řízení za špatného počasí nebo dopravní špičky.

Vzhledem k tomu, že práce na dálku probíhá doma, neruší vás kolegové ani kancelářské prostředí. Pokud si potřebujete udělat přestávku a něco si vyřídit, můžete tak učinit, aniž byste přerušili svou produktivitu po zbytek dne. Toto pohodlí mohou rozhodně využít senioři, kteří mohou mít potíže s pohybem. 

Jak se soustředit při práci z domova

Nezáleží na tom, jak jste v životě zkušení: když máte doma práci, kterou musíte udělat, je snadné propadnout nejrůznějším rozptýlením, prokrastinaci a vyhýbání se práci. Myslíte na takové věci, jako je celodenní polehávání v posteli, protože se vám nechce pracovat. Nebo vykonávání domácích prací místo práce za stolem.

To je jen několik příkladů. I když je pokušení velké, je lepší, když se při práci z domova snažíte oddělit pracovní a soukromý život. Zde je několik tipů, jak zůstat produktivní:

 • Nastavte si rozvrh pracovní doby
 • Stanovte si hranice mezi pracovním a osobním časem
 • Vyberte si správné místo pro práci
 • Omezte přístup k rozptylujícím webovým stránkám nebo osobním e-mailům.
práce z domova pro důchodce

Jaká jsou nejlepší zaměstnání pro seniory?

Existuje několik skvělých možností práce z domova pro důchodce. Můžete se rozhodnout pro práci na smlouvu pro stávající společnost nebo si založit vlastní virtuální firmu. Ne každý chce pracovat samostatně a někteří dávají přednost struktuře zaměstnání nebo kariéry. 

Proto existuje spousta možností pro ty, kteří chtějí pracovat z domova jako klasičtí zaměstnanci. Tyto online pozice mohou poskytnout velkou flexibilitu, pokud jde o pracovní dobu a místo. Nejdůležitější je mít silné připojení k internetu a počítač. Mezi příklady patří např:

 • Operátor zadávání dat
 • Pracovník zákaznického servisu
 • Virtuální asistent
 • Autor životopisu
 • Operátor chatu

Jak oblíbená je práce doma mezi seniory?

Práce na dálku online pro starší lidi je velmi oblíbená, protože nabízí všechny výhody práce z domova, jako je větší flexibilita a nižší náklady. Výzkum provedený společností JPMorgan Chase & Co. zjistil, že roste počet seniorů, kteří si prostřednictvím online práce doplňují svůj příjem.

Ne každý má zájem o práci na dohodu nebo na volné noze, protože jsou lidé, kteří potřebují něco stabilního s pevně danou pracovní dobou každý týden. 

Mnoho společností si nyní uvědomilo, jak cenné je zaměstnávat pracovníky, kteří mohou práci vykonávat z domova. Naštěstí se převážná většina těchto pracovních příležitostí týká práce online, nikoliv fyzické práce. To usnadňuje práci seniorům, kteří chtějí začít novou kariéru nebo navázat na znalosti, které již mají.

O práci u nás

Nabíráme k nám lidi, kteří chtějí pracovat. Kteří hledají práci, ne zaměstnání a baví je komunikace s lidmi, takže práce operátora chatu je přesně to pravé.

Naši klienti provozují online chatovací platformy, kde jsou dobří zaměstnanci páteří firmy.

Naši operátoři pomáhají tisícům lidí, aby měli smysluplnější život. Povídají si s nimi o tom, co je trápí, z čeho mají obavy, ale i co je těší a mají radost z jejich radosti. 

Do našeho týmu aktuálně hledáme talentované operátory. A talent tkví v tom umět se vcítit do druhých lidí.

Budete si povídat o různých tématech, od běžných denních starostí přes počasí po sny, fantazie a další témata, je potřeba nemít předsudky.

Jako operátor chatu u nás získáš:

 • 100 % anonymitu (žádné video, žádné volání, čistě jen psaní)
 • Samostatnou a plně flexibilní práci z domova
 • Vyděláš tolik, kolik budeš chtít, tvůj výdělek závisí jen na tom, kolik času práci budeš věnovat
 • Dobrý pocit, protože pomůžeš osamělým a smutným lidem, kteří hledají popovídání a rozptýlení

Zajímá tě práce operátora z domova? Klikni zde a přidej se k nám!