Práce na chatu

Chceš pracovat jako operátor chatu?

Práce na chatu: Staň se pánem svého času

Práce kdykoliv se ti to hodí? A odkudkoliv, třeba i z chalupy? Vybuduj si s námi stabilní druhý příjem, díky kterému budeš mít víc času na své koníčky a rodinu. Zkušenosti nejsou třeba, projdeš profesionálním školením a vždy budeš mít k dispozici podporu online.

My tě nebudeme nutit pracovat od-do, prostě pracuj podle tvého času. Nečekej u nás „zaručené“ milionové výdělky, ale co slíbíme, to dodržíme. Můžeš si vydělat 5 000,- Kč nebo 20 000,- Kč, to je na tobě. 

Všichni víme, že „mít něco v záloze“ se vždycky hodí. Ceny jídla, energií i benzinu rostou a víc než třetina lidí v ČR si hledá další příjem. A začít s námi se ti vyplatí. 

Nemusíš nikam dojíždět, nikdo ti nebude evidovat pracovní dobu, jednoduše se přihlásíš na chat, když budeš mít čas. Děti usnou, manžel/ka také a ty se můžeš při večerní sklence vína věnovat práci a zajistit rodině, co chceš. Druhou dovolenou nebo peníze na studium dětí? Záleží jedině na tvém úsilí, kolik peněz si u nás chceš vydělat.

Práce na chatu ti do domácí kasičky přidá pravidelný příjem

Chceme, abys s námi začal pracovat, chceš to i ty? Samozřejmě budeš muset vyměnit svůj čas za peníze, ale na druhou stranu, volit si čas, kdy budeš pracovat, je v dnešní době k nezaplacení.

Až si na práci na chatu zvykneš, třeba si sám řekneš, že chceš pracovat jen po večerech nebo jen dopoledne a proč také ne? U nás klademe velký důraz na flexibilitu a víme, že když je slunečný den, člověk chce být venku na procházce se psem nebo dětmi. A jestli je pro tebe lepší pravidelnost, můžeš si sám nastavit, že budeš denně pracovat třeba dvě hodiny.

Práce na chatu ti do domácí kasičky přidá pravidelný příjem

Víc času = víc peněz

Jakmile si uděláš víc času na práci u nás a zjistíš, že se zde peníze vydělat dají reálně, začne tě to ještě více bavit. Čím víc zpráv napíšeš, tím vyšší hodinovou sazbu budeš mít a pozor – pro naše kvalitní operátory máme připravené bonusy! 

Navíc je zaručena naprostá anonymita, takže klidně můžeš pracovat i během dne. Hodinu před večeří? Hodinu před spaním? 

Chatováním můžeš pomoci ostatním lidem

Jako operátor chatu velmi často narazíš na osamělé a zklamané lidi, kteří si potřebují s někým popovídat. 

A na to nepotřebuješ vysokou školu nebo odborné znalosti. Tvým úkolem je takové lidi bavit a povídat si s nimi o věcech, které je zajímají, o čemkoliv. Vždy je zaručena 100% anonymita a bezpečí. 

Buď cool, buď flexibilní

Jak již bylo řečeno, nepotřebuješ žádné odborné znalosti, vysokou školu nebo znalost cizího jazyka. Klient na chatu si chce povídat například o autech, sportu, aktuální politice, dovolené a mnoho dalších tématech. 

Je důležité, abys byl flexibilní a dokázal dobře improvizovat, i když o daném tématu nebudeš vědět mnoho. Můžeš klienta třeba pochválit, že tohle jsi vůbec netušil atd. 

Udělej si časový plán

Asi každému z nás se někdy stalo, že se zapovídal s kamarádem nebo scrolloval na Facebooku a najednou zjistil, že jsou dvě hodiny pryč a ztratil spoustu času. Pojďme tomu předejít! 

Udělej si „plán akce,“ za prvé budeš vědět, že v daný čas chceš pracovat a můžeš se na to připravit (udělat si k tomu kávu nebo přichystat chipsy) a za druhé, z našich zkušeností víme, že pokud si sám řekneš, že teď chceš dvě hodiny pracovat a budeš se opravdu věnovat jen práci, budeš efektivnější = napíšeš víc zpráv = dostaneš víc peněz.

Samozřejmě to není povinnost, pořád platí, že můžeš pracovat kdy chceš, ale doporučujeme si nastavit aspoň několik dní v týdnu nebo měsíci pevný režim.

Hlídej si spánek a choď spát ve stejnou dobu

Jestli o sobě víš, že jsi noční sova a v noci se ti pracuje nejlépe, využij toho! Zajisti si přes den klidné místo, kde se můžeš vyspat (samozřejmě pokud je to možné) a v noci pracuj. 

Stejně tak můžeš pracovat brzy ráno a odpoledne se věnovat svým koníčkům nebo rodině. 

Dbej ale na to, aby sis vždy dostatečně odpočinul, spánková hygiena je pro tělo nesmírně důležitá. Věděl jsi, že existuje sedm pravidel pro zdravý spánek?

O práci u nás

Nabíráme k nám lidi, kteří chtějí pracovat. Kteří hledají práci, ne zaměstnání a baví je komunikace s lidmi, takže práce operátora chatu je přesně to pravé.

Naši klienti provozují online chatovací platformy, kde jsou dobří zaměstnanci páteří firmy.

Naši operátoři pomáhají tisícům lidí, aby měli smysluplnější život. Povídají si s nimi o tom, co je trápí, z čeho mají obavy, ale i co je těší a mají radost z jejich radosti. 

Do našeho týmu aktuálně hledáme talentované operátory. A talent tkví v tom umět se vcítit do druhých lidí.

Budete si povídat o různých tématech, od běžných denních starostí přes počasí po sny, fantazie a další témata, je potřeba nemít předsudky.

Jako operátor chatu u nás získáš:

  • 100% anonymitu (žádné video, žádné volání, čistě jen psaní)
  • Samostatnou a plně flexibilní práci z domova
  • Vyděláš tolik, kolik budeš chtít, tvůj výdělek závisí jen na tom, kolik času práci budeš věnovat
  • Dobrý pocit, protože pomůžeš osamělým a smutným lidem, kteří hledají popovídání a rozptýlení

Zajímá tě práce operátora z domova? Klikni zde a přidej se k nám!

Závěr

Jako operátor chatu si u nás můžeš vydělat velice pěkné peníze, jak již bylo řečeno, vše závisí jen na tvém úsilí a časových možnostech. 

Stanov si cíl, za kterým půjdeš a na který budeš vydělávat! Splácíš hypotéku? Spoříš na dovolenou? Chceš, abys měl peníze pro tvoje děti? Chceš pomoci svým rodičům? Všechno je možné, začni hned a jdi si za svým cílem!