Práce agenta vzdáleného chatu

Chceš pracovat jako operátor chatu?

Práce z domova jako chatovací agent

Pokud máte rádi zákaznický servis, může být pro vás práce agenta vzdáleného chatu ideální příležitostí. Tyto úlohy obecně zahrnují zákaznický servis a vyžadují vysokou rychlost psaní a smysl pro detail. Nejlepší na tom je, že můžete pracovat z domova a nastavit si vlastní hodiny.

Tyto virtuální pracovní pozice jsou k dispozici téměř na každém webu, který najímá lidi, aby odpovídali na dotazy zákazníků. Existuje mnoho renomovaných společností, které najímají agenty virtuálního chatu pro své virtuální kanceláře.

Možná budete muset absolvovat nějaké specifické školení nebo mít nějaké zkušenosti s péčí o zákazníky, než získáte skvělou práci agenta vzdáleného chatu.

Jak najdu vhodnou práci agenta vzdáleného chatu?

Existuje mnoho způsobů, jak najít práci agenta vzdáleného chatu. Jedním ze způsobů je procházet webové stránky společností a odvětví a hledat online pracovní místa. Pokud dáváte přednost práci z domova, můžete práci agenta vzdáleného chatu najít hledáním na renomovaných pracovních stránkách.

Další běžnou metodou je přímé vyhledávání firemních webových stránek. Některé z těchto pozic vyžadují čas na telefonování, proto zkontrolujte, zda vám čas na telefonování nevadí.

Ale pokud byste chtěli pracovat z domova, můžete hledat společnosti, které najímají nezávislé dodavatele. Pak můžete najít tu správnou společnost, která vám dobře zaplatí a nabídne flexibilitu, kterou potřebujete. Bez ohledu na to, odkud se rozhodnete pracovat, určitě najdete skvělou práci agenta vzdáleného chatu. Pokud chcete pracovat z domova, bude to dobrá kariérní volba.

Ať už hledáte práci agenta vzdáleného chatu na plný nebo částečný úvazek, tyto práce vyžadují, aby lidé vykonávali multitasking a měly by být vhodné pro lidi s vynikajícími dovednostmi ohledně psaní. Některé společnosti vás dokonce požádají, abyste během pohovoru něco sepsali.

Zkušený agent chatu by měl být schopen jasně komunikovat se zákazníky a vést dokumentaci organizovanou. Je klíčové být dobrým pisatelem, který dokáže odpovědět na spoustu otázek zákazníků. Pokud to všechno ovládáte, a navíc jste dobrý posluchač, budete se na tuto pozici skvěle hodit.

Výhody práce agenta vzdáleného chatu

Zatímco práce agenta vzdáleného chatu vyžaduje určité znalosti online chatovacích platforem, lze ji po určitém školení snadno provádět z domova. Budete potřebovat počítač se stabilním připojením k internetu, náhlavní soupravu a klidné místo k práci. Práce agenta na vzdáleném chatu může být také skvělou volbou, pokud máte rádi flexibilní rozvrh.

Můžete být zástupcem zákaznických služeb pro různé společnosti prostřednictvím svého domácího počítače nebo dokonce chytrého telefonu. Můžete pracovat z domova jako virtuální chatovací agent online pro různé společnosti.

Nejlepší na práci agenta vzdáleného chatu je, že můžete pracovat podle plánu, který vám vyhovuje. Můžete také přijmout více zakázek u více společností, které poskytují služby zákazníkům. Tyto společnosti jsou známé tím, že si najímají virtuální chatovací agenty, takže toto je vaše šance vydělat peníze na dálku.

O práci u nás

Nabíráme k nám lidi, kteří chtějí pracovat. Kteří hledají práci, ne zaměstnání a baví je komunikace s lidmi, takže práce operátora chatu je přesně to pravé.

Naši klienti provozují online chatovací platformy, kde jsou dobří zaměstnanci páteří firmy.

Naši operátoři pomáhají tisícům lidí, aby měli smysluplnější život. Povídají si s nimi o tom, co je trápí, z čeho mají obavy, ale i co je těší a mají radost z jejich radosti. 

Do našeho týmu aktuálně hledáme talentované operátory. A talent tkví v tom umět se vcítit do druhých lidí.

Budete si povídat o různých tématech, od běžných denních starostí přes počasí po sny, fantazie a další témata, je potřeba nemít předsudky.

Jako operátor chatu u nás získáš:

  • 100% anonymitu (žádné video, žádné volání, čistě jen psaní)
  • Samostatnou a plně flexibilní práci z domova
  • Vyděláš tolik, kolik budeš chtít, tvůj výdělek závisí jen na tom, kolik času práci budeš věnovat
  • Dobrý pocit, protože pomůžeš osamělým a smutným lidem, kteří hledají popovídání a rozptýlení

Zajímá tě práce operátora z domova? Klikni zde a přidej se k nám!