Staň se Operátorem Chatu!


Staň se Operátorem Chatu!

Od možnosti pracovat jako operátor chatu a vydělat si v průměru 300€ týdně tě dělí jen pár minut! Začni pracovat kdykoli chceš a získej opravdovou svobodu! Vyplnění přihlášky zabere jen pár minut a nábor stále trvá!

Co bys mohl dělat

Jako operátor textového chatu budeš odpovídat na zprávy na síti zaměřené na fantazie pro dospělé uživatele. S uživateli si budeš moct psát o všech možných tématech. Dle přání zákazníků ti budou přiděleny různé role. Někteří z nich si chtějí jen popovídat o běžných věcech, menší pokec o věcech jako je práce, kultura, počasí, vztahy. Tvoji identitu zákazníci znát nebudou, budou tě považovat za osobu, které zákazník píše.

 • Rohodneš kdy, kde a jak moc chceš pracovat
 • Nepotřebuješ žádnou kvalifikaci
 • 100% anonymní
 • Pouze chat, žádné volání či video
 • Podpora a pomoc ti budou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu 

Pracovní formulář


  Zaregistruj se právě teď a my tě budeme do 48 hodin kontaktovat. Náš personalista zodpoví všechny tvé otázky.

  Zaškolíme tě přes Skype, ve školení ti ukážeme naši platformu a připravíme tě na samostatnou práci.

  Po školení můžeš rovnou začít! Naše platforma je stále otevřena. A pokud budeš potřebovat pomoc náš tým podpory je vždy k dispozici.

  Co se stane po přihlášení?

  • Přihlaš se pomocí registračního formuláře
  • Tvá žádost bude do 48 hodin vyhodnocena
  • Postupuj dle námi poskytnutého školení
  • Můžeš začít!

  Požadavky pro začátek práce jako operátor chatu

  Pro práci operátora potřebuješ výbornou znalost českého jazyka. Musí ti být více než 18 let a tvou totožnost si musíme ověřit tvým občanským průkazem či pasem. Musíš potvrdit naše Zásady zpracování osobních údajů, protože pracujeme s osobními informacemi našich zákazníků. Vybavení neposkytujeme, potřebuješ tak vlastní počítač (PC nebo Mac). Po dokončení školení musíš týdně poslat alespoň 200 zpráv. To je nezbytné proto, aby tvůj účet u nás nebyl uzavřen z důvodu neaktivity. Není problém tohoto počtu dosáhnout, neměl by to tedy být problém. 

  Co na tebe čeká?

  Mzda je závislá na tom, kolik úsilí a času do práce vložíš. V průměru operátor vydělává 200€ – 400€ týdně. Může to být ale mnohem více pokud práci obětuješ více svého času. Pravidelně poskytujeme bonusy, ve kterých záleží na počtu zpráv za určitý časový úsek, často o víkendech nebo státních svátcích. Naši nejzkušenější operátoři vydělávají až 3000€ měsíčně! 

  Mzda je vyplácena týdně pokud vyděláš více než 50€ (pokud ne, je ti tato částka pochopitelně převedena do dalšího týdne), a to prostřednictvím mezinárodního převodu na účet, nebo pomocí systému Bitsafe. 

  Tak co? Zní to jako něco, co se k tobě perfektně hodí?